Forte Business Intelligence

Moduł Business Intelligence gwarantuje:
  • Niski całkowity koszt posiadania (TCO) dzięki dostępności w modelu abonamentowym
  • Szybki, łatwy i intuicyjny dostęp do danych i raportów poprzez odpowiednie kokpity menadżerskie
  • Wiele form dostępu dla nieograniczonej ilości użytkowników z precyzyjnie nadawanymi uprawnieniami
  • Poprawę efektywności pracy i procesu zarządzania dzięki szybkiemu dostępowi do kluczowych informacji

Podejmowanie dobrych decyzji biznesowych jeszcze nigdy nie było tak proste

Jego głównym zadaniem jest wspieranie najważniejszych procesów zarządzania w firmie na podstawie analiz opartych na danych pochodzących z Systemu Forte. Kokpity: Menadżera, Finanse, Sprzedaż oraz Zakupy umożliwiają dostęp do raportów, które są prezentowane w sposób graficzny za pomocą przejrzystych wykresów. Szybki dostęp do czytelnie przedstawionych informacji ułatwia zgłębianie i analizowanie danych, sięgając aż do dokumentów źródłowych. Forte BI umożliwia dokonywanie analiz dla konkretnych kart kontrahentów, grup kontrahentów i innych danych z dziedziny sprzedaży, zakupów i finansów na podstawie gotowych bądź indywidualnie definiowanych raportów z tych obszarów.

Możliwość precyzyjnego nadawania i kontrolowania zakresu uprawnień dla poszczególnych pracowników sprawia, że każdy użytkownik ma dostęp wyłącznie do wybranego zakresu danych. Daje to bezpieczeństwo przechowywanych informacji i pewność, że nie dostaną się one do niepowołanych osób . Niezależnie od poziomu posiadanych uprawnień każdy użytkownik może przeglądać i analizować dane wybierając najlepszy i najlepiej dopasowany do własnych potrzeb kanał. Wgląd do raportów jest możliwy bezpośrednio z aplikacji, za pośrednictwem przeglądarki internetowej oraz z poziomu MS Excel. Wyboru optymalnego dla siebie sposobu pobierania danych dokonuje sam użytkownik.

 

Korzystny sposób licencjonowania oraz dedykowane usługi wdrożeniowe czynią Forte BI unikalnym produktem.

Forte BI jest dostępny w modelu abonamentowym, dzięki czemu z powodzeniem może być wdrożony w firmach, dla których istotnym czynnikiem decyzyjnym jest budżet. Ten innowacyjny na rynku sposób licencjonowania oraz wyjątkowo krótki czas wdrożenia, trwający 3 dni robocze, zapewnia realne oszczędności związane z zakupem oraz utrzymaniem programu. Zakup w abonamencie wiąże się z rocznym dostępem do modułu, dzięki czemu inwestycja nie wymaga wysokich kosztów własnych związanych z rozpoczęciem pracy. W trakcie okresu objętego abonamentem uzyskuje się bezpłatnie wszystkie aktualizacje oraz 5 merytorycznych porad związanych z użytkowaniem Forte BI.  Brak ograniczenia ilości osób mogących korzystać z programu dodatkowo optymalizuje koszty, co przekłada się na niski całkowity koszt posiadania (TCO).

Istotnym elementem związanym z Forte BI są dedykowane usługi wdrożeniowe, które dają możliwość wyboru rozwiązania najlepszego do aktualnych potrzeb firmy.

  • Usługa Forte BI Pilot umożliwia nawet czterotygodniowe sprawdzenie użyteczności Forte BI na własnych danych, we własnym środowisku biznesowym jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie.

  • Forte BI Standard polega na uruchomieniu standardowej funkcjonalności programu obejmującej instalację, konfigurację oraz zasilenie bazy analitycznej danymi, a także uruchomienie standardowych zestawień i dostosowanie kokpitów managerskich.

  • Dostosowanie Forte BI do indywidualnych potrzeb jest możliwe w ramach usługi Forte BI Extra. Obejmuje ona, m.in., dopasowanie istniejących zestawień i raportów do potrzeb firmy, stworzenie i uruchomienie dodatkowych raportów konsolidację danych z różnych baz.