e-Deklaracje

eDek - Elektroniczne Deklaracje

Program eDek służy do sporządzania deklaracji podatkowych i ułatwia zarządzanie nimi.
Został on zaprojektowany z myślą o tych z Państwa, którzy mają do czynienia ze sporządzaniem dużej liczby deklaracji:
– biura i kancelarie podatkowe,
– Doradcy Podatkowi,
– osoby zajmujące się usługowym prowadzeniem księgowości.

 

Nowoczesna i przejrzysta struktura programu gwarantuje szybkie i wygodne wypełnianie nawet najbardziej złożonych formularzy. Deklaracje są wypełniane w ergonomicznie zaprojektowanych okienkach, wyposażonych w funkcję automatycznego przeliczania, a do poszczególnych pól dostępna jest pomoc kontekstowa.

Raz wypełnione formularze można wielokrotnie poprawiać lub na ich podstawie tworzyć kopie lub korekty. Drukowanie jest możliwe zarówno na czystych kartkach papieru, jak i na gotowych formularzach z nadrukiem.

 

Program umożliwia składanie bezpiecznych podpisów cyfrowych i przekazywanie ponad 145 typów deklaracji drogą elektroniczną do systemu e-Deklaracje oraz pobieranie potwierdzeń.

Program umożliwia importowanie deklaracji sporządzonych przy pomocy programów finansowo-księgowych. Importowane deklaracje poddawane są weryfikacji i można od razu przekazać je do wysyłki. Deklaracje są przypisywane zarejestrowanym w programie podmiotom lub, jeśli dany podmiot nie w programie istnieje, zostanie automatycznie zarejestrowany.

Podział deklaracji według podmiotów, możliwość wyszukiwania wg okresu, typu formularza czy jego opisu, pozwala na efektywne zarządzanie ogromną liczbą deklaracji. Przechowywanie deklaracji w bazie danych (Microsoft SQL Server) gwarantuje wysoką wydajność i skalowalność w wypadku pracy wielostanowiskowej.

Aby pobrać program kliknij: eDek 5.1.41

 

Kliknij by zobaczyć zrzuty ekranu:

 

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami.
Zespół Armony.