Nasz Bank

MAP solutions Sp. z o.o. jest producentem programu NASZ BANK.

 

NASZ BANK usprawnia komunikację pomiędzy programami Sage (System Symfonia i System Zarządzania Forte), a bankami obsługującymi rachunki firmowe. Atutem aplikacji jest szybsze przesyłanie danych do systemów bankowości elektronicznej. Program pomaga unikać błędów, które często towarzyszą ręcznej obsłudze płatności. Aplikacja współpracuje z najbardziej popularnymi w Polsce systemami bankowości elektronicznej. Obsługa każdej płatności staje się prosta i przyjemna.

 

Istnieje możliwość zakupu programu NASZ BANK w wersji bez limitu firm. Wersja wielofirmowa jest przeznaczona dla Biur Rachunkowych oraz firm prowadzących księgowość wielu firm (np. firm zależnych).

 

Aktualna wersja programu: NASZ BANK 2014.e

 

Dwukierunkowa komunikacja pomiędzy programami Sage a systemem bankowości elektronicznej. Program umożliwia transfer przelewów i list płac do systemu bankowości elektronicznej danego banku, a następnie pobieranie i wczytywanie wyciągów bankowych do programu System Symfonia i System Zarządzania Forte.

 

Obsługa wszystkich płatności w jednym miejscu. Na podstawie danych pochodzących z poszczególnych działów firmy tworzone są zlecenia dla banków. Następnie, po zatwierdzeniu przez operatora, przekazywane są do systemu bankowego.

 

W systemie archiwizowane są wszystkie informacje. Istnieje możliwość wykonania zestawienia przeprowadzonych przelewów.

 

Możliwość wykonywania przelewów zbiorczych. W systemie wykonywane są przelewy, z opcją grupowania ich wg kontrahenta czy terminu płatności. Po wczytaniu wyciągów, możliwe jest automatyczne rozliczenie transakcji w module finansowo – księgowym.

 

Zarządzanie procesem windykacji. W programie dostępna jest funkcjonalność, która umożliwia planowanie oraz wykonywanie operacji windykacyjnych, oraz rejestrację całego procesu windykacji, a także proste wyszukiwanie dłużników wśród kontrahentów. W module istnieje możliwość generowania monitów i not odsetkowych, które można księgować bezpośrednio w programie finansowo-księgowym.