Sprzedaż sprzętu

Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii oraz wieloletniego doświadczenia naszych pracowników, zapewniamy naszym klientom, obsługę na bardzo wysokim poziomie . Dajemy im możliwość skupienia się na głównej gałęzi swojej działalności, gdyż to my czuwamy nad ich systemami informatycznymi.

 

Wsparcie w procesie wyboru i wdrażania systemów IT:

 • Doradztwo w zakresie wyboru i oceny rozwiązań IT dopasowanych do potrzeb biznesowych przedsiębiorstwa
 • Wsparcie w procesie formułowania wymagań technologicznych, funkcjonalnych i biznesowych w stosunku do poszukiwanych systemów IT
 • Prowadzenie projektów informatycznych
 • Audytowanie projektów informatycznych – wskazywanie działań naprawczych
 • Serwis oprogramowania
 • Administracja i zarządzanie systemami informatycznymi
 • Obsługa, instalacja i konfiguracja sieci komputerowych
 • Szkolenia w zakresie obsługi programów komputerowych
 • Doradztwo w zakresie zakupu sprzętu komputerowego i oprogramowania
 • Wdrażanie systemów
 • Helpdesk – wsparcie użytkowników

Poza kompleksową obsługą informatyczną i projektami IT Support Online oferuje pojedyncze produkty i usługi. Na skutek współpracy z liderami rynku IT dostarczamy wydajne i nowoczesne rozwiązania. Główne obszary naszego działania obrazuje poniższy schemat.

 

Serwery dla firm

Nasza oferta skierowana jest do firm i instytucji, które poszukują bezpiecznego i wydajnego rozwiązania serwerowego. Przede wszystkim obsługujemy serwery plików, pocztowe, aplikacji, terminali, bazy danych, ftp, kopii zapasowych, rozwiązania klastrowe. Zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania sprzętowe oraz odpowiednie oprogramowanie. Stosujemy wirtualizację serwerów, która bardziej efektywnie wykorzystuje zasoby sprzętowe przy jednoczesnej redukcji kosztów. Oferujemy zakup sprzętu i aplikacji serwerowych oraz pełną obsługę, poczynając od projektu przez wdrożenie i konfigurację, aż po administrowanie serwerami. Doświadczenie i specjalistyczna wiedza naszych inżynierów pozwoli na szybkie i komfortowe wdrożenie niezbędnego rozwiązania.

 

Stacje robocze i urządzenia peryferyjne

Współczesne biura nie funkcjonują bez wyposażenia komputerowego. Udzielamy pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu, jego konfiguracji i uruchomienia. Do tego typu sprzętu zaliczamy przede wszystkim komputery stacjonarne, laptopy i netbook’i, urządzenia drukujące i wielofunkcyjne, dodatkowe akcesoria oraz odpowiednie oprogramowanie. Dostarczamy Państwu zamówione elementy, istnieje również możliwość skorzystania z usługi wdrożenia ich w infrastrukturę IT, przeszkolenia pracowników z obsługi czy zarządzania danym rozwiązaniem.

 

Sieci komputerowe

Oferujemy pełny pakiet usług i produktów IT związanych z przygotowaniem, wdrożeniem, utrzymaniem i zabezpieczaniem dostępu do sieci firmowej. Zajmujemy się sieciami przewodowymi i bezprzewodowymi. Wszystkie rozwiązania komunikacji sieciowej budujemy i projektujemy w oparciu o produkty markowych firm np. CISCO, 3com , D-LINK, HP, INTEL , KRONE, LEGRAND, MOLEX. Modyfikujemy i optymalizujemy wcześniej utworzone sieci. Nasz zespół specjalistów gwarantuje fachową i sprawną realizację.

 

Helpdesk IT

Wszyscy nasi Klienci mogą skorzystać z pomocy informatycznej. Wsparciem są również profilaktyczne wizyty naszego konsultanta, które obejmują m.in. czyszczenie sprzętu, wgrywanie aktualizacji i update’ów.

 

Backup Danych

Oferujemy Państwu kompletne rozwiązanie, służące do tworzenia kopii zapasowych z komputerów stacjonarnych i laptopów. Jest to system skierowany głównie do segmentu małych i średnich firm, w których bardzo często ważne, wręcz strategiczne, dane są przechowywane w folderach na komputerach pracowników co w przypadku awarii powoduje przestój lub całkowitą ich utratę (np. w skutek uszkodzenie dysku twardego). Nasz system nadaje się również jako doskonałe uzupełnienie rozwiązań backup’owych dla dużych przedsiębiorstw (np. odziały, przedstawicielstwa lokalne). Skonfigurowane dla potrzeb Klienta urządzenie włączamy w istniejącą strukturę sieci komputerowej. Na komputerach i notebookach nie ma potrzeby instalowania żadnego oprogramowania. Kopiowanie plików ze stacji roboczych odbywa się automatycznie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów firma Armony stara się elastycznie dopasowywać formę i zakres świadczonych usług nie tylko do bieżących potrzeb swoich Klientów, ale również także do wymagań indywidualnych.