Kasy fiskalne

W naszej ofercie znajdą Państwo niezawodne kasy fiskalne najwyższej jakości firmy Novitus – lidera na rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających handel, usługi i logistykę. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych.

 

 

  • Mobile kasy fiskalne – Urządzenia przeznaczone do pracy bezprzewodowej w terenie, jak również do pracy stacjonarnej w miejscach o niewielkiej powierzchni sprzedaży.
Novitus Nano E - kasy fiskalne

Novitus Nano E

 

Nano E – Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia Ministra Finansów oraz Ministra Gospodarki.

 

 

 

 

 

 

Novitus Next - kasy fiskalne

Novitus Next

 

Next – System fiskalny następnej generacji. pierwsza kasę fiskalna oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów.

 

 

 

 

 

 

Novitus Mała Plus E - kasy fiskalne

Novitus Mała Plus E

 

Mała Plus E – Najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD), wg najnowszych wytycznych Ministerstwa Finansów oraz Ministerstwa Rozwoju.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Średnie kasy fiskalne –  Urządzenia przeznaczone do pracy stacjonarnej w placówkach o średnim i dużym natężeniu ruchu klientów.
Novitus Sento E - kasy fiskalne

Novitus Sento E

 

Sento E – Kasa dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Systemowe kasy fiskalne – Urządzenia przeznaczone do pracy stacjonarnej, pozwalające na zintegrowaną pracę z programem magazynowym w jednym systemie sprzedaży.
Novitus Sento LAN E - kasy fiskalne

Novitus Sento LAN E

 

Sento LAN E – Wykorzystuje obudowę znanej już i bardzo dobrze przyjętej przez rynek kasy Sento E, posiada wszystkie funkcje, które miała kasa Sento E, jednak jej parametry techniczne oraz nowe funkcjonalności przenoszą kasę Sento LAN E w zupełnie inny, wyższy segment rynku kas fiskalnych.

 

 

 

 

 

Novitus Soleo LAN E - kasy fiskalne

Novitus Soleo LAN E

 

Soleo LAN E – Zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii dla pełnego wsparcia biznesowych potrzeb. Zaawansowana technologia we wnętrzu kasy, najnowszy procesor i ogromna pamięć