Drukarki fiskalne

W naszej ofercie znajdą Państwo niezawodne drukarki fiskalne najwyższej jakości firmy Novitus. Urządzenia przeznaczone do współpracy z komputerem i oprogramowaniem sprzedażowym. 

 

  • Mobile drukarki fiskalne – Urządzenia przeznaczone do pracy bezprzewodowej w terenie, jak również do pracy stacjonarnej w miejscach o niewielkiej powierzchni sprzedaży. Małe gabaryty, prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z nich doskonałe rozwiązanie do pracy mobilnej
Novitus Deon - Drukarki Fiskalne

Novitus Deon

 

Novitus Deon E – Pierwsza w Polsce przenośna drukarka fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych. Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie, odpornej na uderzenia. Dedykowana dla osób prowadzących przenośną sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.

 

 

 

 

  • Stacjonarne drukarki fiskalne –  Urządzenia przeznaczone do pracy stacjonarnej. Idealnie sprawdzają się w punktach z dużym natężeniem ruchu. Są to produkty przeznaczone do pracy z komputerem i oprogramowaniem sprzedażowym.
Novitus Bono - drukarki fiskalne

Novitus Bono

 

Novitus Bono – Nowoczesna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu dedykowana do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem stanowiska sprzedaży.

 

 

 

 

 

 

Novitus Delio Prime E - drukarki fiskalne

Novitus Delio Prime E

 

Novitus Prime E – Wysokiej klasy, szybka i funkcjonalna drukarka fiskalna z bardzo trwałym mechanizmem drukującym zapewni sprawną pacę przez długie lata. Jej parametry, funkcjonalność oraz zastosowane nowoczesne, a zarazem sprawdzone rozwiązania, zapewniające wysoką niezawodność, plasują DELIO PRIME E pośród drukarek o najwyższym standardzie.

 

 

 

 

Novitus HD E - drukarki fiskalne

Novitus HD E

Novitus HD E – to pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Wyświetlacz ten wyświetla menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane klipy graficzne – np. filmy reklamowe. Drukarka może występowac  w wersji ze zintegrowanym wyświetlaczem lub wyświetlaczem wolnostojącym, podłączanym przewodem o długości do 1,25 m. Drukarka pozwala na sprzedaż towarów z nazwami o długości do 60 znaków. Drukuje logo graficzne w nagłówku paragonu, NIP nabywcy na paragonie oraz kody kreskowe i QR pod paragonem. Pozwala na drukowanie faktur VAT. W standardzie posiada profesjonalny obcinacz papieru.